News
Potýkáme se na R* Socialclubu s problémem, že není možné uploadovat vlastní logo jako crew emblem a někdejší bug, přes který to šlo je opatchován. Proto je OGS odsouzeno v GTA V na to, co vytvořím v R* editoru. Koukal jsem, že Marine má naši značku v GTA V na autě a docela mu ho hyzdí, takže jsem se do toho dneska dal a v tom příšerným R* editoru to naše logo překreslil trochu rozumnějším způsobem. Není to žádná hitparáda, ale možnosti jsou tam opravdu extrémně omezeny.
EDIT: Logo bylo kosmeticky upraveno. Tato změna se týká písmene "G". Původní verze k vidění v historii.

(Auto resize: 512x512px, png)

(Auto resize: 512x512px, png)
related links: n/a
Author: SpArTcomments
You have to login!
• register now!
• login

















